Rohová skříň Pikao dub artisan/ šedá

Moderní rohová skříň Pikao Dodáváme v dekoru dub artisan/ šedá Nábytek je dodáván v demontu kvalitní lamino MDF lamino - jedná se o... více informací »
Rohová skříň Pikao dub artisan/ šedá
Značka: LAS
9 084 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová skříň Pikao Dodáváme v dekoru dub artisan/ šedá Nábytek je dodáván v demontu kvalitní lamino MDF lamino - jedná se o...

Moderní rohová skříň Pikao
Dodáváme v dekoru dub artisan/ šedá
Nábytek je dodáván v demontu
kvalitní lamino MDF
lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti.
povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu
hrany jsou zakončeny ABS lištou
panty kov

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
99,8×193,6×99,8cm
  Tento skvělý produkt Rohová skříň Pikao dub artisan/ lze zakoupit lehce tady na webu v populární sekci dětské skříně. Nyní koupíte parádní produkty ve zmiňované kategorii za outletovou cenu! Výrobce LAS vám může nabídnout top zboží. Přesvědčte se. U nás toho najdete mnohem více, u nás najdete další prověřené kousky od dodavatele LAS. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Rohová skříň Pikao dub artisan/ šedá od výrobce s mnohaletou tradicí LAS pohodlně seženete tady trvale výhodně. Akční cena od 9 084 Kč.