Sedací souprava Ado, černá/šedá Monolith

  Luxusní rohová sedací souprava Ado ve tvaru U  Korpus: eko-kůže Cayenne  Sezení: Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka.... více informací »
Sedací souprava Ado
Značka: WSL
34 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Luxusní rohová sedací souprava Ado ve tvaru U  Korpus: eko-kůže Cayenne  Sezení: Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka....

 

Luxusní rohová sedací souprava Ado ve tvaru U 
Korpus: eko-kůže Cayenne 
Sezení: Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Oblíbená sedačka pro svůj design a kvalitní zpracování
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru
Návštěvy ocení obří rozklad a vy snadné rozkládání 
Se sedačkou Ado už vás velká návštěva nikdy nezaskočí 
Jádro je vyplněno pružinami Faliste v kombinaci s HR pěnou
Pružiny zajištují velmi pohodlné sezení za všech okolností 
Polštáře jsou v ceně sedací soupravy 
Sedačka má univerzální pravo/levý roh 

 
Parametry  
385x216x164cm 
Plocha spaní: 330x140cm 
Výška: 80cm
 
 
Tento nejprodávanější produkt Sedací souprava Ado, černá/šedá Monolith je k sehnání také tady na stránkách v kategorii sedačky rohové! Podívejte se na ještě ostatní zboží z této známé kategorie za parádní cenu. Známý výrobce WSL má k dispozici prvotřídní výrobky.

Tento velmi oblíbený výrobek Sedací souprava Ado, černá/šedá Monolith od kvalitní společnosti WSL jednoduše můžete získat momentálně v naši nabídce extra výhodně! Aktuálně za super cenu 34 999 Kč.