Luxusní box spring postel Melanie 140×200, zelená Monolith

  Moderní box spring postel Melanie  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta... více informací »
Luxusní box spring postel Melanie 140x200
Značka: WSL
19 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Melanie  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta...

 

Moderní box spring postel Melanie 
Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Postel je dodávána včetně matrací 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
148x213x107cm 
Ložná plocha: 140x200cm
 
Kvalitní a velmi žádaný produkt lze sehnat ještě tu na našem webu v rubrice 140x200cm. Vyhledejte si akční kousky z naší sekce za akční cenu. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od dodavatele WSL. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kus Luxusní box spring postel Melanie 140x200, zelená Monolith od oblíbené značky WSL pohodlně pořídíte nyní extra výhodně! Akční cena 19 999 Kč.