Luxusní box spring postel Valle 180×200, champagne Palladium

  Moderní box spring postel Valle s elektrickým polohováním  Barva: jemné krémová champagne  Postel v kvalitní žinilkové látce Palladium... více informací »
Luxusní box spring postel Valle 180x200
Značka: WSL
49 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Valle s elektrickým polohováním  Barva: jemné krémová champagne  Postel v kvalitní žinilkové látce Palladium...

 

Moderní box spring postel Valle s elektrickým polohováním 
Barva: jemné krémová champagne 
Postel v kvalitní žinilkové látce Palladium – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Palladium je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Postel je dodávána včetně matrací 
Luxusní provedení v kombinaci s masivním dubovým dřevem 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
202x232x119cm 
Ložná plocha: 180x200cm
 Tento kvalitní produkt můžete nakoupit mimo jiné na našich stránkách ve známé rubrice boxsprings postele! Nyní můžete najít ještě podobné produkty ve zmiňované sekci ve výhodné akci!

Oblíbený a kvalitní produkt Luxusní box spring postel Valle 180x200, champagne Palladium pocházející od značky WSL snadno můžete sehnat právě nyní na našich stránkách v akci! Akční ceny již od 49 999 Kč.