Luxusní box spring postel Massimo 180×200, hnědá Palladium

Moderní box spring postel Massimo  Postel v kvalitní žinilkové látce Palladium - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta... více informací »
Luxusní box spring postel Massimo 180x200
Značka: WSL
31 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní box spring postel Massimo  Postel v kvalitní žinilkové látce Palladium - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta...

Moderní box spring postel Massimo 
Postel v kvalitní žinilkové látce Palladium – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Palladium je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Postel je dodávána včetně matrací 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
186x240x10115cm 
Ložná plocha: 180x200cm
 
Tento levný produkt máte možnost koupit právě zde u nás umístěný v kategorii boxsprings postele! Nyní pořídíte vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice za super cenu. V očích zákazníků populární výrobce WSL může nabídnout špičkové produkty Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od značky WSL. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Luxusní box spring postel Massimo 180x200, hnědá Palladium od dodavatele zboží WSL pohodlně získáte u nás teď opravdu výhodně! Nabídka již od 31 999 Kč.