Luxusní box spring postel Silke 180×200, šedá Monolith

  Moderní box spring postel Silke  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta... více informací »
Luxusní box spring postel Silke 180x200
Značka: WSL
41 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Silke  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta...

 

Moderní box spring postel Silke 
Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Postel je dodávána včetně matrací 
Součástí je funkce elektricky nastavitelné polohy spaní 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
188x217x109cm 
Ložná plocha: 180x200cm  Tento unikátní kus Luxusní box spring postel Silke 180×200, šedá Monolith je k dostání právě na stránkách v oblíbené sekci boxsprings postele! Nyní můžete najít unikátní zboží ze zmíněné kategorie za parádní cenu.

Tento exkluzivní produkt Luxusní box spring postel Silke 180x200, šedá Monolith od naší známé značky WSL získáte u nás teď ve výprodejové akci. V akci za 41 999 Kč.