Moderní obývací stěna Xena old style/matera

Moderní obývací stěna Xena Dodáváme v dekoru old style/matera Nábytek je dodáván v demontu  Krásná obývací stěna za TOP... více informací »
Moderní obývací stěna Xena old style/matera
Značka: IMS
20 329 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní obývací stěna Xena Dodáváme v dekoru old style/matera Nábytek je dodáván v demontu  Krásná obývací stěna za TOP...

Moderní obývací stěna Xena
Dodáváme v dekoru old style/matera
Nábytek je dodáván v demontu 
Krásná obývací stěna za TOP cenu!

 
Parametry: 
Sestava se skládá z následujících dílů:
knihovna 59/196/42cm
konferenční stůl 120/45/60cm
komoda 90/111/42cm
tv stolek 180/47/42cm
komoda 145/96/42cm
police 165/26/22cm
 
V jednoduchosti je síla, souhlasíte? Xena bude skvělým doplňkem ve vašem obýváku. Tato obývací stěna navíc nenaruší váš rozpočet a zapadne i do menšího prostoru. Bílá barva projasní váš pokoj a lehce ji zkombinujete s ostatním vybavením. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vkusu a prostorových dispozic. Sklenky na víno, rodinné fotografie i mnoho dalšího zde najde své místo. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!
 
Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Xena si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů. 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
Levný produkt máte možnost nakoupit bez obtíží tady u nás v oblíbené sekci obývací pokoj! Nyní si můžete vybrat jiné kousky z této známé kategorie za rozumné peníze.

Velmi prodávaný kousek Moderní obývací stěna Xena old style/matera od kvalitní značky IMS jednoduše naleznete zde nyní za příznivou cenu. Momentálně v akci za 20 329 Kč.