Výsuvný TV stolek Cirila Dub Samdal/Bílý lesk

Moderní výsuvný TV stolek Cirila Dodáváme v dekoru Dub Samdal/Bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu  výsuvný nábytek na šířku 214... více informací »
Výsuvný TV stolek Cirila Dub Samdal/Bílý lesk
Značka: IMS
6 184 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní výsuvný TV stolek Cirila Dodáváme v dekoru Dub Samdal/Bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu  výsuvný nábytek na šířku 214...

Moderní výsuvný TV stolek Cirila
Dodáváme v dekoru Dub Samdal/Bílý lesk
Nábytek je dodáván v demontu 
výsuvný nábytek na šířku 214 cm

 
Parametry: 
šířka x výška x hloubka
200-241x44x40cm
 
V jednoduchosti je síla, souhlasíte? Cirila bude skvělým doplňkem ve vašem obýváku. Tato obývací stěna navíc nenaruší váš rozpočet a zapadne i do menšího prostoru. Bílá barva projasní váš pokoj a lehce ji zkombinujete s ostatním vybavením. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vkusu a prostorových dispozic. Sklenky na víno, rodinné fotografie i mnoho dalšího zde najde své místo. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!
 
Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Cirila si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů. 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
 
 
Ve slevě tento kus je k získání v pohodě na našich stránkách v sekci obývací pokoj! Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty z této kategorie za báječnou cenu! Tento vyjímečný výrobce IMS dlouhodobě poskytuje top výrobky.

Tento diskontní výrobek Výsuvný TV stolek Cirila Dub Samdal/Bílý lesk od společnosti s předním postavením na trhu IMS můžete koupit momentálně na našich stránkách výhodně. Na našich stránkách za 6 184 Kč.