Konferenční stolek Xena old style/matera

Konferenční stolek Xena  Dodáváme v dekoru old style/matera Nábytek je dodáván v demontu  model vybavený sklem   Parametry:  120/45/60cm   V... více informací »
Konferenční stolek  Xena  old style/matera
Značka: IMS
3 102 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Xena  Dodáváme v dekoru old style/matera Nábytek je dodáván v demontu  model vybavený sklem   Parametry:  120/45/60cm   V...

Konferenční stolek Xena 
Dodáváme v dekoru old style/matera
Nábytek je dodáván v demontu 
model vybavený sklem

 
Parametry: 
120/45/60cm
 
V jednoduchosti je síla, souhlasíte? Xena bude skvělým doplňkem ve vašem obýváku. Tato obývací stěna navíc nenaruší váš rozpočet a zapadne i do menšího prostoru. Bílá barva projasní váš pokoj a lehce ji zkombinujete s ostatním vybavením. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vkusu a prostorových dispozic. Sklenky na víno, rodinné fotografie i mnoho dalšího zde najde své místo. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!
 
Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Xena si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů. 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
Tento zlevněný výrobek Konferenční stolek Xena old style/matera můžete pořídit právě nyní tady u nás zařazený v kategorii obývací pokoj. Získejte ještě podobné kusy z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu. Známý dodavatel IMS dlouhodobě prodává špičkový sortiment Udělejte radost sami sobě. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty od výrobce IMS. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný kus Konferenční stolek Xena old style/matera od oblíbené značky se zárukou kvality IMS snadno pořídíte právě teď ve slevě! Na našich stránkách za 3 102 Kč.