Komoda Xena 42 old style/matera

Moderní komoda Xena  Dodáváme v dekoru old style/matera Nábytek je dodáván v demontu  Komoda je univerzální = při sestavení si můžete sami... více informací »
Komoda Xena 42  old style/matera
Značka: IMS
3 530 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda Xena  Dodáváme v dekoru old style/matera Nábytek je dodáván v demontu  Komoda je univerzální = při sestavení si můžete sami...

Moderní komoda Xena 
Dodáváme v dekoru old style/matera
Nábytek je dodáván v demontu 
Komoda je univerzální = při sestavení si můžete sami zvolit pravou či levou variantu

 
Parametry: 
 90/111/42cm
 
V jednoduchosti je síla, souhlasíte? Xena bude skvělým doplňkem ve vašem obýváku. Tato obývací stěna navíc nenaruší váš rozpočet a zapadne i do menšího prostoru. Bílá barva projasní váš pokoj a lehce ji zkombinujete s ostatním vybavením. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vkusu a prostorových dispozic. Sklenky na víno, rodinné fotografie i mnoho dalšího zde najde své místo. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!
 
Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Xena si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů. 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
  Akční výrobek můžete pořídit nyní tady na našem webu zařazený v kategorii obývací pokoj! Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty z této kategorie na pár kliknutí!

Tento velmi oblíbený produkt Komoda Xena 42 old style/matera od přední společnosti IMS jednoduše najdete tady teď za rozumné peníze! Cenově vychází na 3 530 Kč.