Policová vitrína Xena old style/matera

Moderní policová vitrína Xena  Dodáváme v dekoru old style/matera Nábytek je dodáván v demontu  vitrína je univerzální = při sestavení je... více informací »
Policová vitrína Xena old style/matera
Značka: IMS
5 242 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní policová vitrína Xena  Dodáváme v dekoru old style/matera Nábytek je dodáván v demontu  vitrína je univerzální = při sestavení je...

Moderní policová vitrína Xena 
Dodáváme v dekoru old style/matera
Nábytek je dodáván v demontu 
vitrína je univerzální = při sestavení je možnost si zvolit levou či pravou variantu

 
Parametry: 
59/196/42cm
 
V jednoduchosti je síla, souhlasíte? Xena bude skvělým doplňkem ve vašem obýváku. Tato obývací stěna navíc nenaruší váš rozpočet a zapadne i do menšího prostoru. Bílá barva projasní váš pokoj a lehce ji zkombinujete s ostatním vybavením. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vkusu a prostorových dispozic. Sklenky na víno, rodinné fotografie i mnoho dalšího zde najde své místo. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!
 
Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Xena si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů. 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
Tento velmi žádaný produkt Policová vitrína Xena old máte možnost dostat jednoduše tady na našem webu zařazený v sekci obývací pokoj! Prozkoumejte další produkty ze zmíněné rubriky za skvělou cenu! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od značky IMS. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka IMS má vysoce kvalitní produkty Přesvědčte se sami.

Kvalitní a oblíbený produkt Policová vitrína Xena old style/matera originál od výrobce IMS naleznete momentálně za výhodné peníze! Aktuálně v akci od 5 242 Kč.