PC stůl Enos TB zelený

Moderní PC stůl Enos TB  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: zelená Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
PC stůl Enos TB zelený
Značka: GIB
2 315 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní PC stůl Enos TB  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: zelená Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

Moderní PC stůl Enos TB 
Dodáváme v dekoru dub santana 
Dodatky v dekoru: zelená
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
100x76x50cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento kvalitní a levný produkt lze získat právě nyní tady na našem webu v oblíbené sekci dětské psací stoly! Nyní najdete parádní produkty ve zmiňované kategorii jednoduše online. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce také další zboží od výrobce GIB. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Věhlasný výrobce GIB pro své zákazníky dodává prvotřídní produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Výjimečný a žádaný kus PC stůl Enos TB zelený od výrobce GIB je k dostání aktuálně na webu se slevou. Produkt koupíte teď u nás za 2 315 Kč.