Televizní stolek penelope – dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý

Do kategorie moderních obývacích pokojů jsme zařadili kolekci Penelope. Už na první pohled vyzařuje z kolekce elegance a... více informací »
Televizní stolek penelope - dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý
Značka: LB
8 670 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Do kategorie moderních obývacích pokojů jsme zařadili kolekci Penelope. Už na první pohled vyzařuje z kolekce elegance a propracovanost, které zaručují pohodlí a harmonii. Nábytek z kolekce Penelope je vyrobený z laminované dřevotřísky a MDF desky (čílka šuplíků a dvířek) v kombinaci odstínů dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý. Zaoblené, měkké linie nábytku vytvoří v ložnici atmosféru klidu a absence ostrých rohů zajistí bezpečnost. Kolekcí Penelope můžete vybavit jak obývací pokoje, tak ložnice nebo předsíně. Do obývací sestavy Penelope patří televizní stolek, který nabízí dostatečný prostor pro umístění televize a jiných audio/video přehrávačů. Součástí stolku jsou dva šuplíky a otevřený prostor, který je rozdělený svislým skleněným sloupkem. K tomuto stolku můžete připojit i další prvky vhodné pro vytvoření praktické a moderní obývací stěny.

 

Pokud vás kolekce Penelope zaujala, můžete se podívat na další prvky, které jsou její součástí a můžete tak sestavit domácnost podle…