Komoda Enos TK4SZ růžová

Moderní komoda Enos TK4SZ  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: růžová Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška... více informací »
Komoda Enos TK4SZ růžová
Značka: GIB
2 779 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda Enos TK4SZ  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: růžová Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška...

Moderní komoda Enos TK4SZ 
Dodáváme v dekoru dub santana 
Dodatky v dekoru: růžová
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
80x83x40cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 
Unikátní produkt Komoda Enos TK4SZ růžová máte možnost koupit ještě tady a teď na našem webu v oblíbené sekci dětské komody. Vyhledejte si parádní produkty ze zmíněné sekce za mimořádně nízkou cenu. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od značky GIB. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Komoda Enos TK4SZ růžová od oblíbené značky GIB můžete pořídit tady a teď právě za báječnou cenu. Zrovna teď v akci za 2 779 Kč.