Komoda Enos TK4SZ modrá

Moderní komoda Enos TK4SZ  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: modrá Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Komoda Enos TK4SZ modrá
Značka: GIB
2 779 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda Enos TK4SZ  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: modrá Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

Moderní komoda Enos TK4SZ 
Dodáváme v dekoru dub santana 
Dodatky v dekoru: modrá
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
80x83x40cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.  Výjimečný a žádaný produkt Komoda Enos TK4SZ modrá získáte teď tady u nás v kategorii dětské komody. Vyhledejte si akční zboží z této rubriky snadno online! Populární značka GIB má k dispozici vysoce kvalitní sortiment. Přesvědčte se.

Tento velmi oblíbený produkt Komoda Enos TK4SZ modrá od společnosti s úžasnou pověstí GIB jednoduše můžete sehnat právě teď ve výhodné akci! Právě nyní za skvělou cenu 2 779 Kč.