Komoda Enos TK4SZ zelená

Moderní komoda Enos TK4SZ  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: zelená  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška... více informací »
Komoda Enos TK4SZ zelená
Značka: GIB
2 779 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda Enos TK4SZ  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: zelená  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška...

Moderní komoda Enos TK4SZ 
Dodáváme v dekoru dub santana 
Dodatky v dekoru: zelená 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
80x83x40cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.  Tento kvalitní a žádaný produkt jde pořídit právě teď tu na našem webu umístěný v kategorii dětské komody. Nyní můžete získat zlevněné zboží z této sekce za super cenu!

Tento neodolatelný produkt Komoda Enos TK4SZ zelená od společnosti s předním postavením na trhu GIB jde nakoupit právě zde výhodně! Momentálně v akci za 2 779 Kč.