Toaletní stolek annie – šedá/dub tortuga

Originální šedé provedení toaletního stolku ve stylu Provence okouzlí každou ženu. Stolek nabízí dostatek úložného a... více informací »
Toaletní stolek annie - šedá/dub tortuga
Značka: LB
5 974 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Originální šedé provedení toaletního stolku ve stylu Provence okouzlí každou ženu. Stolek nabízí dostatek úložného a odkládacího prostoru, který je zde tolik potřebný. Veškeré kosmetické pomůcky pojmou dvě zásuvky v horní části a dvě objemnější zásuvky umístěné pod deskou stolu. Menší z nich disponují nosností 2kg, větší unesou předměty o hmotnosti až 15kg. Úchytky jsou sladěny do odstínu starého bronzu. Zrcátko či předměty, které budete chtít mít neustále po ruce, můžete odložit na vrchní odkládací desku.

 

Stolek je vytvořen z kvalitních materiálů v čele s laminem a MDF deskou. Ty zajistí snadnou údržbu a vysokou odolnost nábytku. Vzdušnost nábytku zajišťují čtyři pevné nohy. Ozdobná lišta dodává nábytku šmrnc venkovského stylu. Kombinace šedé barvy a dekoru dubového dřeva zajistí harmonickou atmosféru, do které se budete vždy rádi probouzet. Nábytek je dodáván v demontu a je možné ho připevnit ke stěně pomocí přiložených součástek. Ukotvení je však zcela volitelné a není…