Třídveřová skříň kombinovaná annie – šedá/dub tortuga

Sestava šatních skříní do ložnice nabízí uživatelům objemný prostor určený k zavěšení oblečení, doplněný o... více informací »
Třídveřová skříň kombinovaná annie - šedá/dub tortuga
Značka: LB
12 536 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Sestava šatních skříní do ložnice nabízí uživatelům objemný prostor určený k zavěšení oblečení, doplněný o dostatečný úložný prostor. O to se starají dvě závěsné tyče, které jsou umístěny pod sebou s odstupem 57,6cm a celkem 6 polic. Pohodlně tak zavěsíte veškeré bundy a kabáty, ale také uložíte všechno poskládané oblečení. Širokou polici v pravé dolní části skříně, můžete využít například i k uložení sezónních bot. Zvenčí vás na první pohled okouzlí design nesoucí se v tónech šedé barvy, kterou zdobí bronzové úchytky. Celou místnost prosvětlí a opticky zvětší zrcadlo, umístěné na dvířkách skříně. Oceníte i nadstandardní úhel otvírání dvířek 110°.

 

O kvalitní provedení se starají materiály v čele s laminem a MDF deskou. Díky nim disponují police nosností až 15kg. Skříň můžete pomocí přiložených součástek připevnit ke zdi. Ukotvení je však volitelné. Nábytek z kolekce Annie je vzájemně kompatibilní. Součástí tohoto setu jsou i horní spojovací římsy. Nábytek je dodáván v…