Sedačka ve stylu chesterfield Madame 3+2+1, zelená Monolith

  Luxusní sedací souprava Madame nyní u nás se slevou!  Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová... více informací »
Sedačka ve stylu chesterfield Madame 3+2+1
Značka: WSL
49 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Luxusní sedací souprava Madame nyní u nás se slevou!  Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová...

 

Luxusní sedací souprava Madame nyní u nás se slevou! 
Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Sestava 3+2+1 (lze zakoupit i jednotlivé elementy) 
Vysoká opěradla zajištují pohodlné sezení
Kvalitní a stabilní dřevená konstrukce
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus sedačky 
Díky tomu je možné sedací soupravu umístit i do volného prostoru 

 
Rozměry: 
3er: 205x100x74cm 
2er: 180x100x74cm 
Křeslo: 115x100x74cm 
Plocha po rozložení: nerozkládací 
 
  Výjimečný a žádaný produkt můžete dostat také tu na stránkách v rubrice sedačky nad 20 tis. kč. Nyní si můžete vybrat jiné produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci. Známý dodavatel WSL pro vás vyrábí špičkový sortiment

Výjimečný produkt Sedačka ve stylu chesterfield Madame 3+2+1, zelená Monolith od skvělé a známé značky WSL máte možnost najít momentálně na webu opravdu levně. Na našich stránkách za 49 999 Kč.