Velká police do skříně rea atlanta 1 – dub bardolino

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti - do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z... více informací »
Velká police do skříně rea atlanta 1 - graphite
Značka: DRE
292 Kč
Ověřit dostupnost
Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti - do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z...

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru. Police Rea Atlanta 1 je vhodná do šatní skříně Rea Atlanta 1. Součástí jsou 4 ks podpěrek. Program Rea nabízí spoustu dalších prvků z programu REA, které najdete v souvisejících produktech níže.

Tento designový výrobek Velká police do skříně rea atlanta 1 - dub bardolino od top značky DRE jednoduše získáte na našich stránkách nyní trvale výhodně. Nyní získáte od 292 Kč.