Velká sestava skříní a regálů ezra – dub zlatý/modrá/bílá

Sestava skříní a regálů Ezra se může pyšnit dokonalým spojením barev a nadchne každého milovníka moderního nábytku.... více informací »
Velká sestava skříní a regálů ezra - dub zlatý/modrá/bílá
Značka: LB
38 686 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Sestava skříní a regálů Ezra se může pyšnit dokonalým spojením barev a nadchne každého milovníka moderního nábytku. Dominantní dekor dubu zlatého je obohacen o modrou a bílou plochu s pruhovým vzorem v lesku. Barevná kombinace ve spojení s leskem a matem je ve výsledku velmi originální a atraktivní. Lesklé plochy dodávají nábytku luxusní nádech. Design nábytku oživují stylové čtvercové úchytky. Sestava se skládá z třídveřové skříně, rohové skříně, jednodveřové skříně, kombinované skříňky a regálu.

 

Třídveřová šatní skříň se zrcadlem poskytuje úložný prostor, který je prakticky rozdělený na dvě části. Jedna část se skládá z šesti polic, kdežto druhá obsahuje dvě police a šatní tyč. Rohová šatní skříň je rozdělena na dvě části, přičemž jedna část se skládá z pěti polic, kdežto druhá obsahuje dvě police a šatní tyč. Za dveřmi jednodveřové skříně může být buďto šest polic nebo dvě police a dvě výsuvné tyče. Všechny prvky jsou součástí skříně a můžete si sami při montáži zvolit,…