Velký dětský pokoj sirius – dub černý/dub zlatý

Z jednotlivých produktů nadčasového nábytku Sirius jsme pro vás připravili sestavu nábytku do většího dětského pokoje, které... více informací »
Velký dětský pokoj sirius - dub černý/dub zlatý
Značka: CLK
27 245 Kč28 678 Kč Sleva -4%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Z jednotlivých produktů nadčasového nábytku Sirius jsme pro vás připravili sestavu nábytku do většího dětského pokoje, které vaše dítě plnohodnotně využije jak pro spánek, tak pro práci u stolu. Součástí sestavy je i prostorná skříň se zrcadlem, která opticky zvětší prostor. Hlavní materiál, použitý u všech daných produktů je kvalitní lamino v dekorech dub černý a dub zlatý. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení.

 

V čele postele najdeme z obou bočních stran otevřené police, které skvěle poslouží místo regálu nebo malé knihovny. V horní části čela postele se nachází dvě odkládací plošky a snížený prostor, kam si dítě odloží tablet nebo telefon a může jej potom díky dvěma integrovaným USB portům nabíjet přímo v posteli, bez toho, aby muselo neustále hledat po bytě nabíječku. V ceně postele je kvalitní děrovaný rošt na zpevněném kovovém rámu. Matrace není součástí, ale z našeho sortimentu…