Velký dívčí pokoj comtesa – alabastr/fialová

Hledáte pro svou princeznu elegantní a zároveň účelové vybavení pokoje? V kolekci Comtesa takový nábytek najdete. Fialová barva,... více informací »
Velký dívčí pokoj comtesa - alabastr/fialová
Značka: LB
56 400 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Hledáte pro svou princeznu elegantní a zároveň účelové vybavení pokoje? V kolekci Comtesa takový nábytek najdete. Fialová barva, která celému pokoji dominuje, uklidňuje, harmonizuje a povzbuzuje inspiraci a kreativitu. Nábytek v pokoji Comtesa je vyrobený v kombinaci materiálů lamina, MDF desky a PU pěny. Dodává se v demontu.

 

Postel má ložnou plochu 90x200cm a je dodávána s roštem. Matraci je potřeba dokoupit zvlášť. Zaujme vysokým čelem, o které se bude dítě moci pohodlně opřít při sledování televize či čtení knížek. Postel se neobejde bez nočních stolků po obou stranách, které poskytují dvě zásuvky k uložení věcí a na horní desku můžete umístit lampu. Třídveřová šatní skříň má jedny zrcadlové dveře a uvnitř je rozdělena na policový prostor a šatní tyč. Stolek můžete využít jako toaletní i psací. Dítě se u něj může zkrášlovat a plnit domácí úkoly. Stolek poskytne dva menší šuplíky a přihrádku. Nad zeď nad stolkem doporučujeme umístit nástavec, který poskytne prostory k…