Moderní rohová sedačka Kansas, hnědá Velvet Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ... více informací »
Moderní rohová sedačka Kansas
Značka: ELT
29 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ...

  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii  Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Sedačka v potahu žinilka Velvet  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru Součástí je polohování záhlavníků    Rozměry: (délka x šířka x výška) 
265x197x95cm 
Plocha po rozložení: 190x125cm     Oblíbený a kvalitní výrobek Moderní rohová sedačka Kansas, hnědá Velvet Roh: Orientace rohu Levý lze koupit nyní tady na stránkách umístěný v rubrice obývací pokoj. Máme pro vás akční výrobky ve zmiňované sekci za outletovou cenu.

Kvalitní a oblíbený kus Moderní rohová sedačka Kansas, hnědá Velvet Roh: Orientace rohu Levý roh originál od značky ELT můžete dostat na našich stránkách nyní za rozumné peníze. Právě nyní za skvělou cenu 29 499 Kč.