Moderní pohovka Viktor

Moderní a kvalitní pohovka Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Pohovka je rozkládací... více informací »
Moderní pohovka Viktor
Značka: LNO
15 464 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní a kvalitní pohovka Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Pohovka je rozkládací...

Moderní a kvalitní pohovka
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Volně ložené polštáře jsou součástí sedací soupravy 
Díky polštářů, si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci 
Výplň je tvořena PUR pěnou + pružinami Bonell
Záda očalouněná originálním potahem jako pohovka
Látka Fancy – látka je pokryta speciální ochrannou vrstvou, vytvářející hydrofobní vrstvu, která chrání proti rychlému prosáknutí tekutin. Velmi kvalitní látka s elegantním vzhledem, která je zároveň příjemná na dotek.

Rozměry: (délka x šířka) 
200x93cm 
Plocha po rozložení: 200x140cm 
Výška: 75-92cm 
Velmi prodávaný produkt Moderní pohovka Viktor lze sehnat jednoduše u nás v populární kategorii pohovky a křesla! Vyberte si oblíbené produkty z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu! Známý dodavatel LNO poskytuje vysoce kvalitní produkty Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás taky další produkty od dodavatele LNO. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Moderní pohovka Viktor od odblíbeného výrobce LNO je k získání momentálně na webu za super peníze. V současnosti za 15 464 Kč.