Vitrína amfora, levá – alabastr/dub zlatý

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytkem Amfora můžete vybavit ložnice,... více informací »
Vitrína amfora
Značka: LB
7 438 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytkem Amfora můžete vybavit ložnice, dětské pokoje i obýváky. V kolekci najdete vitrínu Amfora, která je vyrobená z lamina a MDF. Na vitríně převládá barva alabastr (béžová/krémová), která je oživená o desky v dekoru dub zlatý. Díky této barevné kombinaci má nábytek jemný a decentní nádech.

 

Úchytka je kovová s bronzovým nádechem. Vitrína má na pravé straně úložný prostor v podobě čtyř skleněných polic a na levé straně jsou dveře, za kterými jsou čtyři klasické police. Dveře je možné mít pouze na levé straně. Maximální nosnost skleněných polic je 8kg a klasických polic 15kg. Rozměry vitríny Amfora jsou 198,1×74,2×36,8cm (v, š, h) a je dodávána v demontovaném stavu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Amfora najdete níže v souvisejících produktech.

 

MDF desky: jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než…