Vitrína monako 2d2s – bílá/provence

Pro milovníky masívního nábytku představujeme kolekci Monako, která má design venkovského stylu a je vhodná pro... více informací »
Vitrína monako 2d2s - bílá/provence
Značka: STE
13 904 Kč17 380 Kč Sleva -20%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Pro milovníky masívního nábytku představujeme kolekci Monako, která má design venkovského stylu a je vhodná pro vybavení obývacích pokojů, jídelen nebo ložnic. Jde o produkt dánského výrobce, který se zaměřuje na výrobu nábytku z masivu. Vitrína Monako je vyrobena z dánské borovice v kombinaci barev bílá/provence (hnědá) a uvítáte ji zejména v jídelně nebo obývacím pokoji. Díky přírodnímu provedení je zřetelná kresba dřeva. Vitrína  Monako je vysoká, má dvoje dvířka, z nichž jedno křídlo je dřevěné s vyfrézováním a druhé křídlo je prosklenné. Ve spodní části vitríny jsou dva šuplíky. Vysokou vitrínu můžete využít na uložení jídelního servisu nebo jiných potřeb domácnosti. Horní římsa, která je v hnědém provedení, vytváří s bílou barvou elegantní kontrast.

 

Z kolekce Monako můžete objednávat komody, vitríny, stoly a stolky, židle a další prvky, které můžete nalézt níže v souvisejícím zboží. Masívní materiál se stává velmi oblíbeným díky své pevnosti, odolnosti a domácnosti…