Vysoká komoda i otis – dub/bílá

Vysoká komoda do obývacího pokoje Otis nabízí uživatelům skvostný vzhled, jemuž dominuje prosklená vrchní část. Komoda disponuje třemi... více informací »
Vysoká komoda i otis - dub/bílá
Značka: MB
4 234 Kč5 645 Kč Sleva -24%
Ověřit dostupnost
Vysoká komoda do obývacího pokoje Otis nabízí uživatelům skvostný vzhled, jemuž dominuje prosklená vrchní část. Komoda disponuje třemi...

Vysoká komoda do obývacího pokoje Otis nabízí uživatelům skvostný vzhled, jemuž dominuje prosklená vrchní část. Komoda disponuje třemi uzavíratelnými skříňkami, kam uschováte veškeré sezónní dekorace, knihy či deskové hry. Za prosklenou část dvířek se hodí umístit například menší rostlinky, které celou místnost oživí a obohatí ji o přírodní vzhled. Komoda tvoří moderní celek, jemuž dominuje bílá barva a dekor dubového dřeva. Prosklení dvířek dokáže celou místnost opticky zvětšit a prosvětlit. Dekorační nohy a úchytky jsou provedeny v černé barvě. Tato kombinace materiálů a barev skvěle padne k většině sedacích souprav.

Kostru komody tvoří laminové desky o tloušťce 16mm. Čistý nenarušený design zajistí i upravené ABS hrany. Nohy a úchytky jsou vyrobeny z kovu a jsou důkazem precizního zpracování komody. Ke skříni je možno přikoupit a nainstalovat LED osvětlení prosklené části, které naleznete níže v souvisejících produktech. Nábytek je dodáván v demontu a můžete ho…

Velmi prodávaný kousek Vysoká komoda i otis - dub/bílá od skvělého a známého výrobce MB je k dispozici tady teď právě téměř zdarma. Akční ceny již od 4 234 Kč.