Vysoká komoda margaret – alabastr/zelená

Rádi při výletech zavítáte na návštěvu historických památek? Možná jste právě tam propadli kouzlu zámeckého nábytku,... více informací »
Vysoká komoda margaret - alabastr/zelená
Značka: LB
9 621 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Rádi při výletech zavítáte na návštěvu historických památek? Možná jste právě tam propadli kouzlu zámeckého nábytku, který je charakteristický elegancí, noblesou a luxusním zdobením. Pokud jste někdy snili o tom, že si nábytek v zámeckém stylu pořídíte k vám domů, nyní máte příležitost. S komodou Margaret si budete připadat jako moderní šlechtici. Na komodu je použita krémová barva ve spojení s krásnou světle zelenkavou. Výrazné zdobení a tvarování dodává komodě vyšší eleganci.

 

Komoda se skládá z šesti zásuvek na kuličkových pojezdech, které mají čelní plochy zdobené lemováním a úchytkou ve tvaru kvítka. Rozměry jedné zásuvky jsou 40x19cm a její maximální zatížení je 10kg. Komoda stojí na zajímavě tvarovaných nožkách, které zajišťují snadný přístup při uklízení. Komoda je vyrobená v kombinaci lamina a MDF. Materiál je dobře odolný proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Jeho údržba je nenáročná, jelikož povrch stačí otřít vlhčeným hadříkem. Rozměry vysoké komody Margaret jsou…