Zábrana k posteli ballerina – bílá

Jednotlivé prvky nábytku Ballerina oplývají klasickými rustikálními liniemi a jejich design je inspirovaný jednoduchostí... více informací »
Zábrana k posteli ballerina - bílá
Značka: CLK
605 Kč637 Kč Sleva -5%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jednotlivé prvky nábytku Ballerina oplývají klasickými rustikálními liniemi a jejich design je inspirovaný jednoduchostí jarních květů, které zde kvetou v bílé a jsou doplněné pastelovými tóny, které jsou známé svými uklidňujícími účinky a poskytují klidné prostředí. Elegantní květinové detaily nabízejí dotek přírody na čistě bílé. Bílá barva, která v sobě obsahuje všechny barvy, je symbolem čistoty. Představuje nevinnost, eleganci a jednoduchost, mír a důvěru. Zvyšuje také sílu myšlení. Rohy a křivky jednotlivých nábytkových dílů jsou krásně zaoblené, připomenou vám něžnost balerín a lehkost vánku. Úchytky s jemnými růžovými detaily tento dojem efektně podtrhují.

 

Zábranu lze používat v souladu s rámy postelí řady Ballerina. Volitelně ji lze přidělat k pravé i levé boční desce postele. Připojovací materiál k boční desce postele je vyroben z hliníku. Použitý materiál těla je kvalitní bílé lamino, které vás překvapí velmi snadnou údržbou a dobrou odolností. Vaší pozornosti…