Zásuvková komoda ezra – dub zlatý/modrá/bílá

Chcete zařídit domácnost podle nejnovějších trendů? Pak by vám mohla padnout do oka zásuvková komoda Ezra, která se může... více informací »
Zásuvková komoda ezra - dub zlatý/modrá/bílá
Značka: LB
5 741 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Chcete zařídit domácnost podle nejnovějších trendů? Pak by vám mohla padnout do oka zásuvková komoda Ezra, která se může pyšnit dokonalým spojením barev a nadchne každého milovníka moderního nábytku. Dominantní dekor dubu zlatého je obohacen o modrou a bílou plochu s pruhovým vzorem v lesku. Barevná kombinace ve spojení s leskem a matem je ve výsledku velmi originální a atraktivní. Lesklé plochy dodávají nábytku luxusní nádech. Design komody oživují stylové čtvercové úchytky. Kromě vizuální stránky, nesmíme opomenout úložný prostor, kterým komoda disponuje.

 

Komoda je tvořena třemi zásuvkami na kuličkových pojezdech, které najdou využití na uložení oblečení, ložního prádla a čehokoli dalšího dle vlastního uvážení. Horní deska komody může posloužit na vystavení dekorací. Komoda je vyrobena z kvalitního lamina, které je odolné proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Jeho údržba je nenáročná, jelikož povrch stačí otřít vlhčeným hadříkem. Rozměry zásuvkové komody Ezra jsou…