Zásuvková komoda se zrcadlem ofélie – šedá

Zásuvková komoda Ofélie je jasným zástupcem neoklasického nábytku, který zajistí uspořádání vašich věcí. Obsahuje 4... více informací »
Zásuvková komoda se zrcadlem ofélie - šedá
Značka: LB
9 481 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Zásuvková komoda Ofélie je jasným zástupcem neoklasického nábytku, který zajistí uspořádání vašich věcí. Obsahuje 4 zásuvky na kuličkových pojezdech s plným výsuvem. Rozměr čel zásuvek je 88,2x19cm a maximální zatížení zásuvky je 15kg. Originálně tvarované úchytky jsou kovové, natřené stříbrnou barvou. V šedé barvě onyxu odpovídá nejnovějším módním trendům v interiéru a nepochybně každou ložnici zútulní a bude stylová. Komodu doporučujeme připevnit ke zdi pomocí dodávaného rohového věšáku.

 

Zrcadlo Ofélie o šířce 4mm je nalepeno na MDF desce široké 16mm. MDF desky jsou dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva. Díky potažení MDF desky PVC povrchovou fólií v šedé barvě je údržba rámu zrcadla velmi snadná. Pro milovníky romantiky a lehkosti je zrcadlo v šedé barvě ideální. Na zeď se připevňuje pomocí závěsných háčků, které jsou součástí balení.

 

Rozměry zásuvkové komody Ofélie jsou 93,8×89,2x50cm…