Noční stolek Enos zelený

Moderní noční stolek Enos Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: zelená  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška... více informací »
Noční stolek Enos zelený
Značka: GIB
1 157 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní noční stolek Enos Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: zelená  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška...

Moderní noční stolek Enos
Dodáváme v dekoru dub santana 
Dodatky v dekoru: zelená 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
50x45x35cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Exkluzivní produkt Noční stolek Enos zelený máte možnost sehnat také tady na našich stránkách ve známé kategorii noční stolky! Máme pro vás jiné zboží ve zmíněné rubrice jednoduše online! To však není vše, u nás vám nabídneme víc. U nás najdete další prověřené produkty od značky GIB. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka GIB svým zákazníkům dodává skvělé zboží

Oblíbený produkt Noční stolek Enos zelený od značky s dlouholetou historií GIB jednoduše můžete sehnat aktuálně na našich stránkách za výhodnou cenu! Teď v akci 1 157 Kč.