Komoda Ghost 2D4S bílá/dub craft zlatý

Moderní komoda Ghost Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý ABS hrany  Nábytek je dodáván v demontu systém otevírání push to... více informací »
Komoda Ghost 2D4S bílá/dub craft zlatý
Značka: LAS
6 439 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda Ghost Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý ABS hrany  Nábytek je dodáván v demontu systém otevírání push to...

Moderní komoda Ghost
Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý
ABS hrany 
Nábytek je dodáván v demontu
systém otevírání push to open

Parametry: (šířka x výška x hloubka)
160×93,5x45cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Vysoce kvalitní výrobek jde získat rovněž tady u nás v oblíbené kategorii komody. Vyberte si nové výrobky z této populární sekce snadno online!

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Komoda Ghost 2D4S bílá/dub craft zlatý od značky se zárukou kvality LAS lze zakoupit právě v akci. Momentálně k dispozici za 6 439 Kč.