Skříň Ghost 230 bílá/dub craft zlatý

Moderní skříň Ghost Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý ABS hrany  Nábytek je dodáván v demontu systém otevírání push to... více informací »
Skříň Ghost 230 bílá/dub craft zlatý
Značka: LAS
15 294 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní skříň Ghost Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý ABS hrany  Nábytek je dodáván v demontu systém otevírání push to...

Moderní skříň Ghost
Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý
ABS hrany 
Nábytek je dodáván v demontu
systém otevírání push to open

Parametry: (šířka x výška x hloubka)
230×201,8,5×51,6cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.  Tento nejprodávanější kousek Skříň Ghost 230 bílá/dub craft máte možnost najít bez problémů na stránkách v populární sekci skříně. Najděte si ještě další zboží z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci.

Neodolatelný kus Skříň Ghost 230 bílá/dub craft zlatý od této skvělé značky LAS můžete nakoupit v naší aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě teď jen za 15 294 Kč.