Zrcadlová šatní skříň annie 2d (hl.61cm) – dub provence

Kolekce Annie je elegantním zástupcem venkovského stylu Provence, který k nám přišel z Francie. Romantický nábytek dokonale... více informací »
Zrcadlová šatní skříň annie 2d (hl.61cm) - dub provence
Značka: LB
15 653 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Kolekce Annie je elegantním zástupcem venkovského stylu Provence, který k nám přišel z Francie. Romantický nábytek dokonale naplní jakoukoliv ložnici, ať už městského typu nebo toho venkovského, útulnou atmosférou a klidem. Dekor dub provence klade důraz především na styl nábytku. Světlé lakonické fasády imitující přirozeně zestárlé dřevo přidávají interiéru lehkost, útulnost a přirozenost. Naše dekorační prvky jako by měly duši – římsy, frézování na fasádách, režijní smyčky a kliky z bronzu přinesou vašemu domovu tu pravou dobovou atmosféru. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v bílo/krémovém odstínu dub provence.

 

Co by v každé ložnici nebo dětském či studentském pokoji nemělo chybět, jsou šatní skříně. Nabízená skříň Annie je dvoudvéřová, zrcadlová. Uvnitř je skříň vybavená dvěma tyčemi na šaty, které jsou umístěné pod sebou. Police je potřeba dokoupit. Naleznete je v souvisejících produktech. Hrany u skříně jsou ohraničeny ABS páskou.

 

V…